top of page

MÉDIA

Videogalerie

ikona-video.png

Fotogalerie

icon-foto.png

Facebook

ikona-facebook.png

Instagram

ikona-instagram.png
Martin Stránský představuje obytnou nástavbu TuCamp Truck Camper
04:55

Martin Stránský představuje obytnou nástavbu TuCamp Truck Camper

Originální obytná nástavba TuCamp Fiberglass Truck Camper je kompatibilní pro RAM 1500 DS i DT, včetně TRX. Nástavbu lze použít i na vozidla Pick-Up evropské produkce jako je Toyota Hilux, Mitsubishi L200, Ford Ranger apod. Je určena pro 2 osoby a svým vybavením poskytne veškerý komfort srovnatelný s klasickým karavanem. Svými kompaktními rozměry však nijak výrazně nepřesahuje rozměry vozu a usnadňuje tak vaše cestování. Skupina ALGON GROUP se zabývá prodejem automobilů již od roku 1998 a patří mezi nejsilnější prodejce a opravce automobilů na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí automobily celkem 16 značek - Mazda, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Škoda, Opel, Kia, Fiat, Subaru, Renault, Dacia, Citroen, Cadillac, Chevrolet, Dodge a RAM. Celkem tedy v portfoliu skupiny ALGON GROUP naleznete nové a ojeté vozy 16 světových automobilek. Dealerství se nacházejí v Chebu, Karlových Varech, Sokolově, Mariánských Lázních, Plzni a Tuklatech u Prahy. Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej a výkup ojetých vozů, včetně komisního prodeje. Naši vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. Skupina zaměstnává ve svých 12 dealerstvích přes 200 zaměstnanců. Díky silnému ekonomickému zázemí je schopna realizovat kromě prodeje koncovým zákazníkům i velké fleetové obchody pro firmy.
Pozvánka na Prague Harley Days 2023 - Martin Stránský & Michal Šesták
01:35

Pozvánka na Prague Harley Days 2023 - Martin Stránský & Michal Šesták

Letošní Prague Harley Days byly velkolepé, a to v duchu Afterpárty oslav výročí 120 let Harley Davidson. A k tomu tradičně Burger Fest a letos také skvělé motorkářské výkony FMX Gladiator Games, dále jste mohli volit nejhezčí dívku Prague Harley Days Photogirl 2023, užít jste si mohli skvělou muziku a samozřejmě mraky motorek a americký káry. Skupina ALGON GROUP se zabývá prodejem automobilů již od roku 1998 a patří mezi nejsilnější prodejce a opravce automobilů na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí automobily celkem 16 značek - Mazda, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Škoda, Opel, Kia, Fiat, Subaru, Renault, Dacia, Citroen, Cadillac, Chevrolet, Dodge a RAM. Celkem tedy v portfoliu skupiny ALGON GROUP naleznete nové a ojeté vozy 16 světových automobilek. Dealerství se nacházejí v Chebu, Karlových Varech, Sokolově, Mariánských Lázních, Plzni a Tuklatech u Prahy. Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej a výkup ojetých vozů, včetně komisního prodeje. Naši vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. Skupina zaměstnává ve svých 12 dealerstvích přes 200 zaměstnanců. Díky silnému ekonomickému zázemí je schopna realizovat kromě prodeje koncovým zákazníkům i velké fleetové obchody pro firmy.
RAMKEMP 2023 | Druhý ročník srazu Dodge RAM | Hummer centrum
08:58

RAMKEMP 2023 | Druhý ročník srazu Dodge RAM | Hummer centrum

Myšlenka uspořádat sraz majitelů a přiznivců skvělého pick-upu Dodge RAM vznikla v naší agentuře někdy v roce 2020. V autech se pohybujeme již přes 25 let, ale teprve před pár lety, díky novému zákazníkovi Tucar, jsme ochutnali opravdové stroje. Pak jsme se dali blíže do řeči s klukama z FB skupiny RAM Club CZ a bylo jasno. Je potřeba se setkávat, ukázat si svoje káry a pokecat o nich. A tak jsme se rozhodli uspořádat první ročník RAMKEMP. Ten název vznikl díky místu prvního srazu, ale je přeci jedno, jak se to bude jmenovat, důležité je si to pořádně užít. A to se budeme do budoucna snažit a každý další ročník bude doufáme jen a jen lepší. Poprvé se sjelo na jednom místě asi 70 RAMů a společně s těmito skvostnými americkými obry se akce zúčastnilo i téměř stovka amerických motocyklů Harley Davidson, s kterými spolupracujeme již šestým rokem. Součástí programu byl moderovaný program z pódia (moderátoři Miroslav Etzler a Martin Stránský), demo jízdy s US vozy různých značek, demo jízdy s motorkami Harley Davidson, občerstvení v americkém stylu, odborné workshopy na téma prodej a servis US vozů v ČR, či soutěže o zajímavé ceny. Akce se kryla s termínem Slavností svobody Plzeň a ikonicky jsme tak doplnili oslavu amerického ducha města Plzně. Akce RAMKEMP 2022 měla velmi pozitivní ohlasy a chtěli bychom z těchto setkání udělat každoroční tradici.
video

Fotogalerie

Napsali o nás