top of page
algon-banner-servis-1920.jpg

Servisní středisko FORD

Servisní středisko FORD

Karlovy Vary

Cheb

Proč servis u nás?

 • veškerý běžný servis

 • výměna oleje a náplní

 • seřizování a diagnostika motorů

 • příprava vozidel na STK

 • zprostředkování STK

 • seřizování a kontrola geometrie

 • karosářské práce (rovnací rám)

 • opravy vozidel po havárii včetně vyřízení všech potřebných formalit

 • lakýrnické práce

 • autoelektrika a diagnostika

 • zabezpečovací technika do vozidel

 • montáže autohifi, hands-free a autodoplňků

 • výměny autoskel

Záruční servis

Co s sebou do servisu
Vždy prosím přineste servisní knihu. Provedená servisní prohlídka a oprava vám bude do servisní knihy zaznamenána.
Pokud ještě nejste v našem servisu registrováni, předložte i malý technický průkaz pro přesnou identifikaci vozu.

 

Cena záručního servisu
Naši technici vám sdělí cenu pravidelných prohlídek dle ujetých km předem. Cena případné další opravy se odvíjí od provedené práce a dodaného materiálu. Cenu opravy vám náš servisní technik vždy sdělí předem a nechá si ji od vás odsouhlasit.

Doba opravy
Doba opravy záleží na rozsahu záručního servisu, typicky bývá kolem 3 hodin. Po dobu opravy můžete využít prostory autosalonu vybavené WiFi. Nabízíme i zapůjčení náhradního vozu dle aktuálních ceníků, popř. vás můžeme dopravit na určené místo a zpět.

 

Opravy autohavárií
V případě opravy vozu po autonehodě vám zajistíme i kompletní komunikaci s pojišťovnou od prohlídky likvidátorem až po vyřízení úhrady opravy.  

Servis starších vozů

Pro majitele starších vozů máme připravené individuální servisní nabídky. V případě vašeho zájmu je nutné kontaktovat technika na konkrétní pobočce, který vám vytvoří individuální cenovou nabídku pro běžný servis vašeho vozu nebo kalkulaci na momentální závadu.

Sazby na starší vozy jsou zásadně nižší než na nové vozy a můžete si vybrat z nabídky dílů originálních i neoriginálních v I. třídě jakosti. Po dobu opravy vašeho vozu máte možnost využít zapůjčení náhradního vozu již od 300,- Kč včetně DPH na den.

Ze servisu vždy čisté

V rámci standardů kvality během údržby či opravy vašeho vozu vám servisovaný automobil umyjeme zvenku a uvnitř ošetříme plasty interiéru (přístrojová deska, plastové výplně) profesionálními přípravky. Na požádání vám i vůz vysajeme. Ušetříme vám tak cestu do myčky.

 

Extra služba čištění pro vás:
Nabízíme možnost objednání se na mokré čištění interiéru (tepování do hloubky) nebo kompletní oživení laku karosérie. Na tuto placenou službu se informujte u servisního technika, který vám zpracuje cenovou nabídku.

Prodej náhradních dílů a příslušenství

Využijte možnosti zakoupení náhradních dílů či autodoplňků přímo v našich autosalonech. Nabízíme autodíly jak originální, tak neoriginální, ale v I. třídě jakosti. Objednání je možné telefonicky či osobně. V případě pravidelného odběru je možné sjednat nákupní smlouvu za zvýhodněných podmínek. Kontaktujte našeho servisního technika.

NOVINKA! Půjčovna autopříslušenství
Potřebujete občas na dovolenou nosič kol, střešní box či jiné autopříslušenství? Využijte nabídky zapůjčení od nás. Nabízíme zapůjčení střešních boxů, nosičů nebo držáků na jízdní kola. Informace obdržíte na našich autosalonech.

bottom of page