top of page
autospektrum-cheb-banner-seznam-1920x400.jpg

Vyberte si z naší široké nabídky ojetých vozů všech značek:

NEJVĚTŠÍ CENTRUM OJETÝCH VOZŮ V KARLOVARSKÉM KRAJI

Škoda Plus je program pro prodej prověřených ojetých vozů. Všechny vozy označeny tímto programem splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. V našem prodejním centru naleznete pod touto značkou nejen vozy Škoda, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a podmínky dané kategorie. Svým zákazníkům nabízíme vozy různého stáří i počtu najetých kilometrů - mírně ojeté, předváděcí a referenční vozy, ale i vozy staršího data výroby tak, abychom uspokojili požadavky každého z vás. V našem autobazaru umožňujeme nákup vozu na protiúčet, kdy jsme Vám v případě bezproblémového prodeje Vašeho vozu schopni peníze vyplatit přímo na ruku do 1 hodiny.

AUTOSPEKTRUM 2000 CHEB

Nejmladší člen skupiny ALGON GROUP, o to však zajímavější. V roce 2020 vzniklo toto dealerství jako největší centrum ojetých vozů v Karlovarském kraji. Unikátní je tím, že dealerství včetně moderního showroomu se specializuje pouze na ojeté vozy. A to na certifikované ojeté vozy se zárukou pod značkou Škoda Plus, v portfoliu nabízených značek naleznete však kromě škodovek i vozy ostatních značek. Při prodeji a servisu se vám budou věnovat proškolení a certifikovaní prodejci a servisní technici. Samozřejmostí je také poradenství při výběru ojetého vozu a zajištění následného financování a pojištění.

ROČNÍ VOZY

Velmi mladé ojeté vozy v perfektním stavu – to jsou Škoda Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Všechny Škoda Plus Roční vozy mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od Škoda Auto od data uvedení do provozu - Vaše jistota je tedy dokonalá.

rocni-vozy-980.jpg

Nad rámec výhod programu Škoda Plus získáte:

Stáří maximálně 18 měsíců/30 000 km

 • Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů.

Garance najetých kilometrů, servisní historie a technického stavu

 • O roční vozy se pečovalo pouze v autorizovaných servisech. Máte tedy záruku jejich technického stavu i počtu najetých kilometrů.

Značková záruka výrobce na 5 let

 • U ročních vozů Vám nabídneme 4 nebo 5 letou záruku od Škoda Auto platnou od data uvedení do provozu.

rocni-vozy-1.jpg

VYZKOUŠENÉ VOZY

Kategorie Vyzkoušených vozů zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Vozy mají jasný původ a historii doloženou certifikátem. Škoda Plus má prodlouženou záruku pro váš nový vůz – ta vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu.

vyzkousene-vozy-980.jpg

Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám nad rámec výhod programu Škoda Plus nabídneme:

Certifikát vozu - k vozidlu zakoupenému v rámci programu Škoda Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

 • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR

 • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby

 • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla

 • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy Škoda Plus

12 měsíců záruku

 • Zeptejte se našich prodejců Škoda Plus na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu.

vyzkousene-vozy-2.jpg

OJETÉ VOZY

V programu Škoda Plus naleznete také vozy starší pěti let. Přestože nejsou označeny programem a zaštítěny Škoda Plus, při jejich koupi od nás získáte:

ojete-vozy-980.jpg
 1. Nákup vozu v prostředí autorizované sítě Škoda Auto

 2. Záruku pojízdného vozu

 3. Platnost STK minimálně 6 měsíců od doby nákupu

 4. Kompletní vyčištění interiéru mokrou cestou

ojete-vozy-1.jpg
Vybrali jsme pro Vás z naší nabídky:
bottom of page