top of page

Vyberte si svůj diamant od MitsubishiVYBERTE SI SVŮJ DIAMANT OD MITSUBISHI S BONUSEM AŽ 198 000 KČ


Využijte jedinečnou nabídku a pořiďte si své vysněné nové Mitsubishi nyní s bonusem až 198 000 Kč. Ať už toužíte po malém městském voze jako je Space Star nebo Colt či nejvyspělejším plug-in hybridním SUV na trhu Eclipse Cross PHEV 4x4, teď je ten správný čas si kterýkoli model pořídit za nejvýhodnější cenu, která se nebude opakovat.

 

PŘEDSTAVENÍ MODELŮ MITSUBISHIGeniální společník

SPACE STAR

Výrazný sportovní design přední i zadní části vozu, luxusnější a kvalitnější provedení interiéru včetně čalounění a dekorů, nové bezpečnostní systémy, nízká spotřeba paliva a provozní náklady, nový propracovaný multimediální systém SDA 3 a typická japonská spolehlivost. To vše a mnohem více přináší nový Space Star.Zrozen pro městská dobrodružství

NOVÝ COLT

Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže je ideální pro městská dobrodružství. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách.Svoboda objevovat

NOVÉ ASX

Posaďte se za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápětí vykouzlí úsměv na tváři. Kompaktní design SUV usnadňuje pohyb v hustém provozu. Pohodlně v něm může cestovat pět osob, navíc je vybaveno nejnovějšími asistenčními systémy, takže můžete cestovat po městě s naprostou jistotou.


Nejvyspělejší plug-in hybrid 4x4

ECLIPSE CROSS PHEV 4X4

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy posouvají vůz na zcela novou úroveň. Dvě historické cesty se právě protínají a míří společně do nové budoucnosti.


*Nabídka platí do konce března nebo do vyprodání zásob.

Comentarios


bottom of page