top of page

Servis pro starší vozy Dacia


I starší vůz si zaslouží kvalitní péči!


Chcete ušetřit na údržbě svého staršího vozu? Trváte i nadále na využívání originálních náhradních dílů? Chcete se spolehnout na svůj servis?

Pak je Dacia Advantage, program pro starší vozidla, určený přesně pro vás. Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů autorizovaného servisu a využívejte těchto jedinečných výhod programu Dacia Advantage.PROČ SI VYBRAT PROGRAM DACIA ADVANTAGE?

Chcete ušetřit na údržbě svého staršího vozu? Trváte na originálních náhradních dílech a profesionalitě autorizovaného servisu? Pak je program Dacia Advantage určený přesně pro vás. Dacia Advantage je servisní program pro starší vozy Dacia.

UŠETŘETE 20 % S PROGRAMEM DACIA ADVANTAGE

V rámci programu Dacia Advantage využíváte mimo jiné i produkty z nové řady originálních náhradních dílů pro starší vozy Value+, jejichž cena je přizpůsobená zůstatkové hodnotě vozu a zároveň respektuje vysoké kvalitativní standardy značky Dacia.

SLUŽBY A ÚDRŽBA DACIA

Zvýhodněná nabídka Dacia Advantage je šitá na míru potřebám vašeho vozu a vašemu rozpočtu při současném využití odbornosti autorizovaného servisu Dacia. Jedná se o jedinečnou nabídku, díky které ušetříte náklady na údržbu svého vozu Dacia.


Comentarios


bottom of page