top of page
algon-dealerstvi-citroen-plzen-1920x500-

Nová dealerství Citroën v Plzni a Sokolově!

Rozšířili jsme pro vás portfolio nabízených značek – nově jsme pro vás otevřeli autorizovaná dealerství značky Citroën v Plzni, kde zajišťujeme autorizovaný prodej a servis, a v Sokolově, kde prozatím autorizované servisní středisko. V našem moderním showroomu v Plzni na Letné najdete vystavené poslední modely značky Citroën, naši odborně vyškolení prodejci vám samozřejmě pomohou s výběrem vašeho budoucího vozu a svůj nový objev si můžete také vyzkoušet v rámci testovacích jízd.

servis-4.jpg

V našich autorizovaných servisních střediscích v Plzni na Letné a v Sokolově se o váš vůz postaráme s maximální péčí a využít můžete také například náš věrnostní program CITROËN & VY, který vám přináší spoustu záruk a výhod:

servis-1.jpg

Zavazujeme se neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit. Pokud svěříte auto do servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli. V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, Citroën si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustí. Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury.

servis-2.jpg

Zavazujeme se vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

 

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu.

servis-3.jpg

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete.

financovani.jpg

Financování

Při koupi vozu u nás máte samozřejmě možnost využít hned několik možností financování, například úvěr s 0% úrokovou sazbou, Financování Privilege, Operativní leasing RELAX, Operativní leasing pro užitkové vozy, Financování Business 3,5% nebo Úvěr Citroën BOUTIQUE. Tu nejvhodnější variantu financování vám doporučí naši odborníci.

Asistenční služby

24 HODIN DENNĚ/7 DNÍ V TÝDNU, PO CELÉ EVROPĚ

Asistenční služba Citroën je určena motoristům v nouzi s nepojízdným vozidlem, především všem majitelům vozů značky Citroën. V případě závady na vašem vozidle je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O podrobnostech asistenčních služeb se prosím informujte u našich pracovníků.

asistencni-sluzby.jpg
CITROEN_Bloc_Marque_2016_RGB.png

ALGON CITROËN - PLZEŇ LETNÁ

Prodej a servis vozů

CITROEN_Bloc_Marque_2016_RGB.png

ALGON CITROËN - SOKOLOV

Servis vozů

Připravujeme...
algon-dealerstvi-citroen-plzen-1920x500-
bottom of page