Nová dealerství Citroën v Plzni a Sokolově!

Rozšířili jsme pro vás portfolio nabízených značek – nově jsme pro vás otevřeli autorizovaná dealerství značky Citroën v Plzni, kde zajišťujeme autorizovaný prodej a servis, a v Sokolově, kde prozatím autorizované servisní středisko. V našem moderním showroomu v Plzni na Letné najdete vystavené poslední modely značky Citroën, naši odborně vyškolení prodejci vám samozřejmě pomohou s výběrem vašeho budoucího vozu a svůj nový objev si můžete také vyzkoušet v rámci testovacích jízd.

V našich autorizovaných servisních střediscích v Plzni na Letné a v Sokolově se o váš vůz postaráme s maximální péčí a využít můžete také například náš věrnostní program CITROËN & VY, který vám přináší spoustu záruk a výhod:

Zavazujeme se neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit. Pokud svěříte auto do servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli. V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, Citroën si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustí. Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury.

Zavazujeme se vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

 

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu.

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete.

financovani.jpg

Financování

Při koupi vozu u nás máte samozřejmě možnost využít hned několik možností financování, například úvěr s 0% úrokovou sazbou, Financování Privilege, Operativní leasing RELAX, Operativní leasing pro užitkové vozy, Financování Business 3,5% nebo Úvěr Citroën BOUTIQUE. Tu nejvhodnější variantu financování vám doporučí naši odborníci.

Asistenční služby

24 HODIN DENNĚ/7 DNÍ V TÝDNU, PO CELÉ EVROPĚ

Asistenční služba Citroën je určena motoristům v nouzi s nepojízdným vozidlem, především všem majitelům vozů značky Citroën. V případě závady na vašem vozidle je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. O podrobnostech asistenčních služeb se prosím informujte u našich pracovníků.

asistencni-sluzby.jpg

ALGON CITROËN - PLZEŇ LETNÁ

Prodej a servis vozů

ALGON CITROËN - SOKOLOV

Servis vozů

© 1995-2020 ALGON PLUS - AUTO, a.s. Cheb, Karlovarský kraj, info@algon.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
algon-ikona-teamviewer-33.png
Zdroj použitých obrazových a videomateriálů: Youtube, mazda.cz, fiat.cz, hyundai.cz, m-motors.cz, ford.cz, opel.cz, subaru.cz, dacia.cz, renault.cz, skodaauto.cz, kia.cz