top of page
algon-banner-servis-volvo-1920x500a.jpg
algon-logo-volvo.png

Autorizovaný servis osobních vozů Volvo je pro Vás opět v Karlových Varech. Náš tým profesionálních odborníků je připraven se o Váš vůz postarat s maximálním nasazením. K opravám používáme pouze originální díly, které zaručují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a především bezpečnost jejich používání. V našem servisním středisku se Vás ujme kvalifikovaný personál, který tvoří lidé, z nichž mnozí prací v oboru strávili polovinu života, čemuž odpovídá i úroveň jejich znalostí. Všichni navíc průběžně absolvují pravidelná školení, kde se seznamují s novinkami v oboru v souladu s přísnými standardy platnými pro autorizované dealery.

 

Již v příštím roce se staneme autorizovaným prodejcem vozů Volvo a rádi Vás přivítáme v našem novém moderním showroomu v Karlových Varech. Naším cílem je, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni, a uděláme pro to maximum. Kromě kávy a příjemného pobytu v naší klimatizované zákaznické zóně je možno Vám zapůjčit po dobu opravy náhradní vůz z naší vlastní rozsáhlé autopůjčovny.

Pick-up servis ZDARMA!

algon-volvo-servis-dozivotni-zaruka.jpg

Doživotní záruka na náhradní díly

Jestliže svěříte svůj vůz Volvo do péče autorizovaného servisu Volvo, při které zakoupíte náhradní díl Volvo, získáte právo na poskytnutí naší doživotní záruky na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty).

 

S doživotní zárukou na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty) budou zdarma opraveny nebo vyměněny vadné díly kryté zárukou, a to po celou dobu, co budete vůz vlastnit. Záruka se vztahuje na závady způsobené výrobní vadou náhradního dílu.

Servis 4+

Špičkový servis za dostupnou cenu
V rámci servisní akce 4+ jsme pro vás připravili speciální cenovou nabídku na pravidelné údržby a opravy vašeho vozu Volvo.

Cílem naší nabídky je přesvědčit vás o cenové dostupnosti servisu Volvo při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu práce a kvalitu použitých originálních náhradních dílů. Nezáleží na tom, jak starý vůz vlastníte a kde jste ho koupili, u nás jste vždy vítáni. Volvo totiž zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo.

 

Servisní akce 4+ se slevou na díly 15 až 25 % pro vozy mod. roku 17 a starší.

4+ = 15% sleva na náhradní díly (modelový rok 17)
5+ = 20% sleva na náhradní díly (modelové roky 16, 15, 14)
8+ = 25% sleva náhradní díly (modelový rok 13 a starší)

algon-volvo-servis-4-plus.jpg
algon-volvo-prislusenstvi.jpg

Příslušenství pro vozy Volvo

Život je dobrodružství a naše speciálně navržené příslušenství Vám z něj pomůže vytěžit co nejvíce. Bez ohledu na to, jaké jsou Vaše vášně, pro Vás máme tu pravou výstroj, která Vám pomůže se jim věnovat. Pokračujte dál a prohlédněte si nabídku příslušenství Volvo Cars, které bylo stvořeno pro Vás a Váš způsob života.

Kompletní informace o našem autorizovaném servisu Volvo najdete ZDE.

algon-volvo-karlovy-vary-1920x500.jpg
bottom of page