top of page

Fiat 500 - nový hybridní motor


Objevte nový způsob cestování a všechny další výhody, které přináší Fiat 500 s novým hybridním motorem.


Díky nové hybridní technologii je nyní Fiat 500 hospodárnější, má až o 20% nižší spotřebu paliva, a také je ohleduplnější k životnímu prostředí, protože produkuje nižší emise CO2. Přináší rovněž výhody související s užíváním hybridních vozidel, jako jsou osvobození od silniční daně, vjezd do zón s nízkými emisními limity a dopravními omezeními nebo slevy na parkování.


JAK TENTO HYBRIDNÍ MOTOR FUNGUJE?


Hybridní technologie u modelu Fiat 500 nabízí spalovací motor a elektromotor, které spolupracují pro co nejekonomičtější a nejekologičtější výsledek:


  • elektromotor pomáhá spalovacímu motoru při zrychlování (funkce E-Assist)

  • lithiové baterie se nemusí nabíjet, neboť se dobíjejí samy během zpomalování a brzdění (funkce E-Coasting a E-Breaking)

  • díky rozšířené funkci Start&Stop lze vypnout spalovací motor v rychlostech do 30 km/h (po dopopručení na přístrojovém panelu a přepnutím do pozice neutral), což významně přispívá k úspoře palivaVŠE NA OČÍCH


S novým TFT displejem budete mít o všem přehled. Kdykoliv můžete zjistit stav baterií, a to i na názorném diagramu. Uvidíte, kdy se baterie nabíjejí, nebo naopak energii k jízdě vydávají. Umožní Vám to jezdit ještě efektivněji.
Comments


bottom of page