top of page

Zcela nová KONA Hybrid


Větší, odvážnější a dynamičtější.

S futuristickým vzhledem, dynamičtějším postojem a výrazně zvětšeným prostorem pro všechna vaše dobrodružství - toto výrazné, v každém ohledu nadstandardní SUV vám nabídne nejnovější inteligentní technologie a nejširší výběr pohonných jednotek v segmentu. Vyberte si verzi Hyundai KONA Hybrid, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.Výrazný design.

Čistá a výrazná přední část je zvýrazněna bezešvými světlomety Seamless Horizon, které se táhnou přes celou šířku vozu.
Stylová prostornost.

Zcela nová KONA Hybrid se vyvinula tak, aby poskytovala maximální životní prostor, stala se širší a delší a nabídla velkorysý prostor pro nohy a ramena ve 2. řadě.


Pokročilé chytré technologie.

Zcela nový model KONA Hybrid nastavuje díky své působivé nabídce nejmodernějších inteligentních technologií nová měřítka v segmentu subkompaktních SUV. Užijte si nejnovější funkce konektivity a chytré komfortní funkce podpořené špičkovými bezpečnostními a asistenčními systémy pro řidiče. Je také prvním vozem Hyundai, který je vybaven novým navigačním panelem Connected Car Cockpit s aktualizacemi softwaru nové úrovně OTA (Over The Air). Digital Key bude v Evropě uveden na trh se zcela novým modelem KONA Hybrid.


Více informací o novém modelu najdete u našich prodejců.

bottom of page