Věrnostní program Citroën a Vy


PRÁCE BEZ SOUHLASU ZÁKAZNÍKA = PRÁCE ZDARMA

Citroën se zavazuje neprovádět žádné práce bez Vašeho souhlasu… jinak je nebudete platit. Pokud svěříte auto do našeho servisu, technici budou provádět pouze opravy, které jste si dohodnuli. V případě, že zjistí, že něco nefunguje, nebo najdou opotřebovaný díl, vyžádáme si vyžádá Váš souhlas, než se do příslušné práce pustíme. Nemusíte se proto bát žádného překvapení při úhradě faktury.


ZE SERVISU S ČISTÝM VOZEM

Zavazujeme se vrátit Vám vůz po zásahu v servise v čistém stavu. Vedle oprav, kontrol nebo zásahů našich techniků tak věnujeme Vašemu vozu bezplatnou péči navíc.

Umytí vozu platí pro zakázky nad 10 000 Kč bez dalších doplňků a modelovou řadu.


SLEVY NA DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET

Na věku záleží: Pokud považujete za důležité, aby byl Váš Citroën vždy ve výborném stavu, ale zároveň nechcete zvyšovat své náklady na opravy a údržbu, máme pro Vás řešení - až 25% slevy na originální náhradní díly pro vozy starší 4 let. U nás totiž na věku záleží - čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Pro 4 letý vůz využijte slevu 10%, na 7 letý a starší dokonce 25%. Váš Citroën tak získá díly stejné kvality jako ty, které byly použity při jeho výrobě, čímž prodloužíte jeho životnost.

  • 10% na vozy starší 4 let

  • 15% na vozy starší 5 let

  • 20% na vozy starší 6 let

  • 25% na vozy starší 7 let

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk a navštivte náš autorizovaný servis Citroën. Je krásné, když originál zůstane originálem!


Výše uvedené slevy neplatí pro příslušenství, řadu dílů Eurorepar, repasované díly, filtry pevný částic (FAP) a baterie. Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promo akcemi. Změna programu "Na věku záleží" vyhrazena.