top of page

Škoda Connect - k servisu přistupujeme proaktivněCo jsou služby Škoda Connect a jejich rozdělení


Služby Škoda Connect umožňují propojit vůz s online světem. Tím rozšiřují funkce vozu a infotainmentu. Služby Škoda Connect Vám dají řadu možností, jak využít potenciál vozu na maximum a zároveň si usnadnit a zpříjemnit život.


Služby jsou rozděleny do logických tematických balíčků. Ať už chcete rozšířit možnosti infotainmentu (balíček služeb Infotainment Online), usnadnit péči o technický stav vozu (balíček Proaktivní servis), nebo získat přístup ke svému vozidlu Škoda na dálku (balíček Vzdálený přístup) Pomocníkem jim při tom je aplikace pro chytré telefony MyŠkoda.Proaktivní servis


Balíček proaktivní služby umožňuje vašemu vozidlu odesílat informace do našeho servisu, pokud je potřeba vyměnit například olej nebo prasklou žárovku.
Vzdálený přístup


K vozidlu máte přístup odkudkoli, protože vaše vozidlo je online. Prohlédněte si údaje o jízdě, zkontrolujte aktuální stav automobilu nebo místo, kde je zaparkováno.Infotainment online


Pomůže vám pokaždé bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Profily trasy se nyní počítají online a pomáhají vám vyhnout se dopravní zácpě.
iV vzdálené služby


Pokrývá různé funkce pro váš elektrický vůz Škoda Enyaq iV. Můžete ovládat nebo plánovat proces klimatizace nebo nabíjet baterii na dálku prostřednictvím mobilní aplikace.

Comments


bottom of page