top of page

OPEL PLATÍ ZA VÁSPRVNÍ DVĚ SPLÁTKY ZA VÁS ZAPLATÍME MY!


Vyberte si svůj nový Opel a začněte ho splácet až za 2 měsíce! První dvě splátky za vás zaplatíme my. Navíc získáte akční bonus až 150 000 Kč a 5letou záruku s asistenčními službami zdarma. Ale pospěšte si, nabídka platí jen do 31. října!2 SPLÁTKY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Jezděte v novém voze, aniž byste si ho kupovali. Platit za něj budete až od třetího měsíce.
NEBO2 SPLÁTKY ÚVĚRU

Využijte výhodný značkový úvěr od OPEL FINANCE. První dvě splátky za vás zaplatí Opel.

Akce platí do 31. 10. 2023. Vyobrazení vozu je ilustrativní. Částky jsou uváděny vč. DPH, když není uvedeno jinak. Nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o. a údaje v ní obsažené mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká z ní nárok na uzavření smlouvy nebo objednávky.

Nabídka úvěru je poskytována ve spolupráci se společností UniCredit Leasing CZ, a.s. a je platná pro právnické osoby, fyzické osoby podnikatele. V rámci akce „60 dní zdarma“ první dvě splátky úvěru hradí importér (a to včetně úroků a pojištění). Převzetí závazku Opel je zdarma a bez poplatků. Základní parametry akce: část kupní ceny hrazená klientem 20 % - 70%, délka: 36 – 84 měsíců, platí pro osobní a užitkové vozy skladové i na objednání. Sazby za pojištění HAV*: havarijní pojištění, POV**: pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o přislib ani závaznou nabídku financování. Na přesnou specifikaci vybrané verze se prosím informujte u našich prodejců.

bottom of page