NOVÝ FIAT TIPO CROSS


NOVÝ FIAT TIPO CROSS JIŽ OD 451.900 Kč*


PŘIDEJTE SE NA JEHO STRANU

Když přijde na hledání nových cest, hlavní roli hraje odhodlání. A vybavení. Máme pro vás dobrou zprávu. Nový Fiat Tipo Cross má obojí a umí překvapit. Překvapení začínají nezaměnitelnou oranžovou barvou Paprika pokračují nárazníky s mlhovými světly ve zcela novém designu, ledově matnými střešními ližinami, až po boční nástavce prahů a spodní kryt motoru. Nové Tipo Cross si vás troufne odvézt ve velkém stylu kamkoli si budete přát.

A bude-li třeba, posvítí si na cestu novými Full LED světlomety.


PŘIPOJENÝ A SVOBODNÝ

Vše, co během jízdy potřebujete vědět, vám bude na očích na plně konfigurovatelném 7“ TFT přístrojovém panelu. Zcela nový infotainment s 10,25“ dotykovou obrazovkou vám poskytne naprostý komfort při poslechu hudby nebo používání navigace. Díky bezdrátovému zrcadlení chytrého telefonu můžete volat, posílat zprávy, navigovat, spravovat kontakty, poslouchat hudbu a mnoho dalšího – bez toho, abyste museli spustit oči z cesty před vámi. A díky bezdrátové nabíječce bude váš chytrý telefon vždy plně nabitý.


TIPO PRO KAŽDÉHO

Nové Tipo Cross není jediným přírůstkem do rodiny Fiat. Celá řada Tipo je plná překvapení. Jako například nové Tipo City Cross s typickou duší crossoveru. Vylepšené jízdní vlastnosti garantuje řada motorů s vyšší účinností: zážehové motory 1,0 s výkonem 100 k a vznětový motor 1,6 výkonem 130 k.