Nový elektrický Fiat 500


BUDOUCNOSTI, VÍTEJ ZPĚT.


PŘIROZENÁ KRÁSA


Ikonický styl nového Fiatu 500 se změnil tak, aby co nejvíce respektoval životní prostředí. Interiér je vybaven prémiovými potahy Seaqual® Yarn, vyrobenými z recyklovaných plastů z moří. Stejný přístup respektující přírodu byl zvolen i při volbě barev. Od modré Glacier k černé Onyx. Od šedivé Earth po zelenou Ocean. Inspirací pro všechny tyto barevné odstíny bylo to nejvzácnější, co je na planetě Zemi: příroda.

DOSTATEK ENERGIE PRO BUDOUCNOST


Nová řada Fiat 500 disponuje plně elektrickým kombinovaným dojezdem až 320 km*. V městském cyklu se dojezd může zvýšit až na 460 km*. Použitím režimu „Sherpa“ se optimalizují jízdní parametry vozidla a dochází k úspoře energie. Díky rychlonabíjení 85 kW můžete získat dojezd 50 km za pouhých 5 minut. Nová řada 500 přichází s variabilními možnostmi domácího nebo veřejného nabíjení - Easy Wallbox, Connected Wallbox, kabel Mode 3 a rychlonabíjení.


TECHNOLOGIE ZÍTŘKA JIŽ DNES


Budoucnost je bezpečnější díky technologiím. Nový Fiat 500 je městským elektromobilem, který ovládá autonomní řízení 2. úrovně. Dokáže zpomalit, udržet vás v jízdním pruhu nebo kontrolovat rychlost. Jeho nový 10,25'' infotainment systém s navigací nabízí intuitivní uživatelské prostředí. Konektivitu obstará funkce zrcadlení chytrého telefonu nebo Uconnect Services. Spojení zajišťuje ultrarychlá technologie Bluetooth.