top of page

NOVINKA: RENAULT AUSTRAL


RENAULT AUSTRAL 100% HYBRIDNÍ SUV tech control. take control.


Zcela nové 100% hybridní SUV Renault Austral se vyznačuje vyváženými proporcemi, odvážnou přední částí a výraznými typickými světly pro denní svícení. Jeho elegantní linie podtrhuje lesklá černá střecha, zatímco kontrastní boční ochranné prvky zvýrazňují jeho robustní profil.


  • Hybridní pohoná jednotka E-Tech s výkonem 200 koní

  • Objem zavazadlového prostoru 575 litrů

  • pokročilé asistenční a bezpečnostní systémy

VARIANTA ESPRIT ALPINE: SVĚTOVÁ PREMIÉRA


Sportovní vzhled: znak esprit Alpine, exkluzivní barva karoserie šedá schiste satin, přední sportovní nárazník, 20" disky kol daytona z lehké slitiny, high-tech zadní světla s „3D perleťovým“ efektem, čalounění Alcantara s modrým prošíváním, volant potažený kůží nappa s modrým/bílým/červeným prošití.ŠPIČKOVÝ ZVUK HARMAN KARDON

Nový exkluzivní systém Harman Kardon poskytuje výkon celkem 485 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 prostorových, 1 přední centrální jednotky, 4 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru.
PŘÍKLADNÁ ÚČINNOST

Na dlouhých cestách je zcela nové 100% hybridní SUV Renault Austral vzorem účinnosti: výkonné zrychlení a působivá stabilita. Díky systému 4Control advanced* je jízda přesná a bezpečná. Ovládněte zatáčky – ovládněte silnici. Ve městě vám usnadní všechny manévry. Díky poloměru otáčení 10,1 m je vůz hbitý stejně jako městský vůz.

bottom of page