top of page

Nová Škoda OctaviaSeznamte se s naším modernizovaným bestsellerem


Škoda Octavia je mezi zákazníky oblíbená především díky své spolehlivosti, praktičnosti a hospodárnosti. Po své modernizaci zůstává tomuto odkazu nadále věrná, a navíc přichází s výraznějším vzhledem a celou řadou inovací, které zvyšují komfort i bezpečnost cestujících. Nová Octavia bude tradičně dostupná v karosářských variantách liftback i kombi a těšit se můžete také na dynamicky zaměřené verze Sportline a RS


Vyladěná k dokonalosti


Zepředu zaujme nová Octavia novou maskou chladiče a novým nárazníkem. Jednou z nejvýraznějších designových změn je upravený vzhled předních světlometů, které nyní vypadají dravěji a vůz díky nim působí sportovnějším dojmem. S modernizací se Octavia dočkala také inovace v podobě zadního nárazníku a designu zadních světel.Přední části vozu dominuje štíhlejší maska chladiče. Matrix-LED přední světlomety druhé generace propůjčují vozu dynamičtější výraz.

K jednotnému vzhledu přispívá i nový design zadního nárazníku a zadních světel. Nápisy na zádi korespondují s novou firemní identitou značky.

Displej infotainmentu o velikosti 13″ je možné kombinovat s head-up displejem.Součástí standardní výbavy modelu Octavia je nově i 10″ virtuální kokpit mini se třemi režimy zobrazení. Nechybí ani lepší 10″ virtuální kokpit s více funkcemi.


Comments


bottom of page