Nová Mazda CX-60


NOVÝ VLAJKOVÝ MODEL ZNAČKY MAZDA

Zcela nová Mazda CX-60 představuje vše, co Mazda za posledních 100 let vložila do své DNA: od skvělého vnitřního i vnějšího designu, přes japonské řemeslné zpracování až po nové technologie, které se zaměřují na vytvoření fantastického zážitku pro řidiče a jeho spolujezdce.

Mazda CX-60 se stejně jako všechny ostatní vozy Mazda skvěle řídí – intuitivně, bezpečně, snadno a příjemně. V jejím designu se snoubí vysoce kvalitní materiály, japonské know-how a vášeň, kterou zkušení mistři Takumi ve společnosti Mazda vnášejí do každého z našich jedinečných vozů.

Zcela nová Mazda CX-60 je také naším prvním plug-in hybridným modelem, a spolu s ním představujeme celou řadu nových technologií zaměřených na řidiče.UNIKÁTNÍ JAPONSKÝ DESIGN


Každý designový prvek Mazdy CX-60 má svůj účel a vyniká vytříbeným smyslem pro krásu a eleganci.


BEZPEČNOST A POHODLÍ


Mazda CX-60 nabízí širokou škálu technologií pro bezpečnější a pohodlnější jízdu.

Poznejte některé z mnoha důvodů, proč se rozhodnout pro zcela novou Mazdu CX-60, ať už jde o životní prostředí, jízdní výkony nebo pohodlí – například možnost připojení k elektrické síti, která pokryje vaše každodenní potřeby. Pohonné jednotky Mazdy CX-60 byly navrženy pro mimořádný zážitek z jízdy a zároveň podporují udržitelnost a potřeby řidičů.