NOVÁ, ZCELA ELEKTRICKÁ MAZDA MX-30Vyzkoušejte jedinečnou ovladatelnost a stabilitu vozu Mazda MX-30. Snadno se dostanete všude, kam vás život zavede – do práce, za rodinou a přáteli, do posilovny. Alternativa SUV pro lidi, kteří mají náskok.


BUĎTE MEZI PRVNÍMI, KDO JI BUDE MÍT

Neváhejte a pořiďte si náš nový a zcela elektrický vůz. Vytvořte si náskok před ostatními a získejte exkluzivní možnost zarezervovat si limitovanou edici našeho vozu Mazda MX-30.


POŽITEK Z JÍZDY

Zcela nová Mazda MX-30 v sobě má ducha Jinba Ittai. Například speciálně navržený systém e-GVC Plus zajišťuje přesné a citlivé řízení. Přesně kalibrované (téměř 50 : 50) rozdělení hmotnosti zajišťuje stabilní a rovnoměrný výkon na silnici. Architektura vozu e-Skyactiv zvyšuje požitek z jízdy.


BEZPEČNOST

Bezpečnost je pro Mazdu to nejdůležitější! Zcela nová Mazda MX-30 je vybavená působivou řadu nejlepších bezpečnostních prvků, takže můžete mít jistotu, že při jízdě využíváte výhod nejmodernější ochrany, kam patří například: systém prevence nárazu v městskem provozu (SCBS), systém hlídání mrtvých úhlů (BSM), systém pro hlídání jízdních pruhů (LKA) a systém výstrahy před vjezdem do křížovatky.