top of page

Modernizovaná Škoda Scala


Přivítejte modernizovaný model Škoda Scala


Rozsáhlá modernizace modelové řady kompaktního vozu Scala a městského SUV Kamiq přiváží vysokou úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti díky tuhým karoseriím a nyní ještě vyspělejší nabídku asistenčních systémů.

Oba vozy postavené na platformě MQB-A0 jsou vybaveny úspornými moderními motory TSI generace evo2 s výkony od 70 kW (95 k) do 110 kW (150 k). Zcela poprvé jsou u modelů k dispozici Matrix-LED předními světlomety. Větší podíl recyklovaných a přírodních materiálů v exteriéru a interiéru zajišťuje větší udržitelnost.

Nová nabídková struktura obou modelů se nyní skládá ze tří výbavových stupňů se čtyřmi variantami interiéru spolu s volitelnými pakety výbav. Virtuální kokpit mini o velikosti 8" a infotainment Media s 8,25“ displejem jsou součástí standardní výbavy všech modelů.Nová maska chladiče a přední nárazník s dynamičtějším vzhledem


Matrix-LED přední světlomety s krystalickými LED moduly


Modernizovaná Škoda Scala přijíždí s přepracovanou maskou chladiče a novým vzhledem předního a zadního nárazníku. Nyní ještě více připomíná koncept Vision RS. Jeho dynamický vzhled dále umocňují užší světlomety, které jsou poprvé k dispozici s technologií Matrix a LED moduly evokujícími ledové bloky. Přepracována byla také nabídka kol o průměru od 16" do 18". Charakteristické prodloužené ztmavené sklo pátých dveří, které se táhne až k zadním světlům v novém designu, zůstává k dispozici na přání. Nová Škoda Scala je dostupná v devíti barvách karoserie. Sportovní vrcholný model Scala Monte Carlo se tradičně vyznačuje černě lakovanými doplňky karoserie.


Více informací najdete u našich prodejců.

bottom of page