top of page

Mazda 2 pro rok 2023


SVIŽ­NÝ A KOM­PAKT­NÍ MĚST­SKÝ VŮZ

V kompaktní a svižné Mazdě2 pro rok 2023 se snoubí úžasný design s ideální funkčností. Pocit pohybu vdechují tomuto zábavnému vozu jeho plynulé linie a nádherné proporce. Vůz je k dispozici v několika barvách, které zdůrazňují dynamické a jemné ztělesnění designu Kodo: duše v pohybu.


NOVÉ EXTERIÉROVÉ BARVY

Nový exteriér v šedé barvě Aero Grey, který představuje dynamické a jemné ztělesnění designu Kodo: duše v pohybu, byl inspirován svižným, ale silným prouděním vzduchu v aerodynamickém tunelu, zatímco modrá barva Air Stream Blue vyjadřuje lehkost vzduchu prohánějícího se modrou oblohou.

BAREVNÉ VARIANTY PŘEDNÍ MŘÍŽKY

U vybraných stupňů výbavy se přední mřížka Mazdy2 vyznačuje lakovaným panelem, jenž je sladěn s barvou exteriéru a umožňuje ještě větší personalizaci.
LED SVĚTLOMETY

Úchvatné LED světlomety vás ohromí nejen svým svěžím a moderním designem, ale i mimořádnou viditelností silnice před vámi.
MODERNIZACE INTERIÉRU

Interiér Mazdy2 pro rok 2023 byl modernizován – to se týká sedadel, obložení dveří a dekorativních panelů, které nabízejí nové barvy a materiály vytvářející vysoce kvalitní vzhled a pocit pro všechny cestující, takže mohou v klidu odpočívat a užívat si příjemnou jízdu.


ZŮSTAŇTE V KONTAKTU

Díky snadné integraci vašeho mobilního zařízení je řízení ještě zábavnější. Mazda2 pro rok 2023 nabízí bezdrátovou konektivitu Apple CarPlay® (od stupně výbavy Centre-Line) a kabelovou Android Auto™, takže máte přístup ke svým oblíbeným aplikacím a můžete si užívat zábavu přímo přes systém vozu.

POHODLNÁ A STYLOVÁ SEDADLA

Sedadla Mazdy2 pro rok 2023 jsou navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a pomohla vám najít optimální polohu těla, která zabrání únavě. Navíc jsou potažena atraktivní a trvanlivou látkou odolávající zubu času.

Více informací o novém modelu najdete u našich prodejců.bottom of page