JARO ZAČÍNÁ V NAŠICH OTEVŘENÝCH SERVISECH!


Vážení zákazníci,


jsme připraveni se postarat o vás i váš vůz, abyste byli mobilní a i v této složité době pro vás máme otevřeno při zachování veškerých bezpečnostních opatření. Provedeme nezbytnou údržbu vašeho vozu, přezutí letních pneu či nutné opravy, abyste bezpečně absolvovali nezbytné cesty.


Nabídka našich autorizovaných servisů zahrnuje komplexní služby, které váš vůz potřebuje. Kdykoliv se objednáte na našem webu v aplikaci Mitsubishi Online servis, naši technici si s vámi domluví přesný čas, který vám vyhovuje. I díky Online Servisu nebudete muset zbytečně čekat a vše proběhne hladce a podle vašich představ. V případě potřeby je samozřejmostí také nabídka náhradního vozu za velmi výhodných podmínek, který zajistí vaši další mobilitu.


DEZINFEKCE A BEZPEČNOST JE PRO NÁS PRIORITA

Abychom Vám mohli i nadále poskytovat naše služby, je pro nás prvořadá bezpečnost Vaše i našich pracovníků. Přijali jsme doporučená bezpečnostní opatření, používáme osobní ochranné pomůcky, ochranné potahy vozu, minimalizujeme osobní kontakt a používáme moderní metody dezinfekce interiéru vozu, abyste se cítili bezpečně a dojeli se svým vozem vždy tam, kam potřebujete.


Těšíme se na vaši návštěvu!