top of page

Hyundai Ioniq 6. Probuďte svůj svět.Elektrifikovaný streamliner

Zcela nový IONIQ 6, elegantní a nezaměnitelný, je obrysem nové éry elektrické mobility. Jeho design a ohleduplný interiér připomínající kokon byly vytvořeny tak, aby vám poskytly individuální a flexibilní prostor. Tím nově definuje zážitek z jízdy.


Světová premiéra zcela nového modelu Hyundai IONIQ 6Silueta elektrifikovaného streamlineru

IONIQ 6 je elektrifikované vozidlo typu streamliner, které realizuje myšlenku emocionální efektivity tím, že současně uspokojuje estetické a funkční potřeby zákazníka. Aerodynamicky tvarovaná silueta s jednoduchými, ale smyslnými křivkami nabízí novou typologii pro éru elektromobility.
Zadní spoiler inspirovaný křídlem


Zadní spoiler inspirovaný eliptickým křídlem je tvarován průhlednými materiály připomínajícími sklo, které zvýrazňují jeho jedinečný LED světelný podpis.

Parametrické pixely

Více než 700 parametrických pixelů se nachází na různých místech jako jsou světlomety, zadní sdružené svítilny, přední spodní senzory, kryty ventilačních otvorů a ukazatel na středové konzoli.
Strukturovaná zadní část

Tvar zadní části a spoiler přispívá ke zvýšení přítlaku, zatímco nízkoprofilová záď vozu snižuje odpor vzduchu - a přitahuje pozornost.
Více informací u našich prodejců.

bottom of page