Berlingo diesel je zpět!


Nestárnoucí rodinná klasika Berlingo je zpět s dieselovým motorem!


Citroën Berlingo – bestseller značky Citroën – je stále možné zakoupit s úsporným dieselovým motorem 1.5 BlueHDi o výkonu 100k nebo 130k. Tato verze s označením PROFI, homologovaná v kategorii N1, poskytuje i vyšší užitečnou hmotnost, která činí 819 kg v případě varianty motoru 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN. Standardní velikost M je dlouhá 440 cm. Na vozidlo je nabízena prodloužená až osmiletá záruka. Tato flexibilní značková záruka včetně asistenční služby umožňuje zákazníkovi vybrat si tu nejvhodnější variantu kombinace počtu roků a počtu ujetých kilometrů a to až do 8 let a do 200 000 km. Každý tak může přizpůsobit záruku svým individuálním potřebám tak, aby to pro něj bylo co nejvýhodnější.Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm.


Obě velikosti M a XL existují v pěti a sedmimístné verzi.


Při pohledu zepředu upoutá Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas.


Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.