top of page

Speciální nabídka JEDNODUŠE FIAT TIPO


Fiat Tipo je ideální vůz na vaše cesty. K dispozici ve variantě hatchback a kombi. Ve variantě s benzinovým, dieselovým i mild-hybridním motorem.


  • Cena již od 489 900 Kč včetně DPH

  • Operativní leasing již od 7 700 Kč měsíčně (vč. DPH)

  • Prodloužená záruka na 5 let

  • Zimní výbava zdarma v ceně vozidla


Podrobné informace o nabídce si prosím vyžádejte u našich prodejců.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 modelu Fiat Tipo: 5,8 – 4,5 l/100 km, emise CO2 (g/km): 127 - 115. Homologační hodnoty byly stanovené na základě cyklu WLTP. Uvedené hodnoty slouží pro účely porovnání. Údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a dalších faktorech, jakými jsou frekvence nabíjení, styl jízdy, rychlost, specifická a volitelná výbava, rozměr pneumatik, venkovní teplota a tepelný komfort na palubě vozidla.

Na všechny vozy poskytuje Fiat svým zákazníkům zákonnou dvouletou záruku a dodatečné 3 roky smluvní záruky (do 100.000 km) Maximum Care, dvouletou záruku na lak a sedmiletou na prorezivění karoserie. Během základní dvouleté záruky není nijak omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24 hodin denně v celé Evropě k dispozici speciální asistenční služba. Podmínkou poskytování záruky je dodržení Návodu k použití a údržbě vozidla a předepsaných servisních prohlídek. Více informací o zárukách získáte přímo u autorizovaných prodejců Fiat. Výše popsaná smluvní záruka Maximum Care (dodatečné 3 roky) se nevztahuje na velkoodběratele

*Ilustrativní vyobrazení a foto. Údaje obsažené v této nabídce mají informativní charakter. Nabídka platí do 30. 4. 2023. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy nebo objednávky. Nabídka operativního leasingu je poskytována ve spolupráci se společností Arval CZ, s.r.o. Příklad: Operativní leasing 7 700 Kč měsíčně pro model FIAT TIPO HB 1.0 FireFly 100 k, ceníková cena vozidla vč. DPH 489 900 Kč, délka trvání smlouvy 48 měsíců, nájezd 10 000 km/rok. Nabídky obsahují tyto služby: Finanční splátku (amorizaci vozidla) Mandatorní poplatky (poplatek za rádio) Povinné ručení s limity 100/ 100 mil. Kč Havarijní pojištění se spoluúčastí 10 % min 10.000,- Kč (včetně pojištění GAP) Připojištění čelního skla na všechna výhledová skla, se spoluúčastí 500 Kč při výměně skla, zcelení bez spoluúčasti Asistenční služba ARVAL ASSISTANCE 24/7 se službou Náhradního vozu ZDARMA až na dobu 5 dnů při nepojízdnosti, ztrátě RZ, odcizení, a to opakovaně Náklady na servis (veškeré prohlídky předepsané výrobcem, včetně materiálu a pozáruční opravy po celou dobu leasingu včetně dolévání olejů, výměny žárovek, stírátek….) Náklady na pneumatiky – (vyjma neopravitelných defektů, pouze běžné opotřebení, limit na sadu 30.000 km) – včetně přezouvání a uskladnění druhé sady Poskytovatel OL - Arval.


bottom of page